| StefanGGXX a întrebat:

Mie nu imi place sa imi tai unghiile. Imi place sa am unghiile mari desi sunt baiat. Am 12 ani si nu imi place sa am unghiile mici. Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Gândește-te că ești băiat, nu fată.
Doar fetele își lasă unghiile mari.

| Sofer a răspuns:

Le lasi mari si mai tai cate putin din ele daca devin deranjante. Si eu tot asa le tin mari ca ma ajuta la munca.

| aXy99 a răspuns:

Nici mie nu imi place sa-mi tai unghiile rolling on the floor
Dar asta nu inseamna ca n-o fac.

Cat de mari ti le lasi?

| Denisa0954 a răspuns:

Mai ai si alte înclinații de genul? Adică sa te îmbraci in fata, sau sa ti las par lung, sa ti placă sa te machiezi? Nu te intreb cu răutate, vorbesc serios