| doreal a întrebat:

Buna TPU laughing. Nu am crezut vreodata ca voi pune o astfel de intrebare, dar niciodata nu spune niciodata. Deci eu am fost mereu idioata clasei, cea care se imbraca urat, isi purta parul intr-un mod oribil si era cam grasa pana anul acesta. Mi-am schimbat total imbracamintea, parul, am slabit si etc. Nu pentru ca (,) comentau foarte urat despre mine ( ma deranja evident, dar nu prea ii bagam in seama) ci pentru a ma simtii eu mai bine in pielea mea. Am ajuns la scoala clasa a7a, toti colegii uimiti de infatisarea mea, in fine. Acum vine intrebarea : Unui coleg din mai mult gesturi ii place de mine. Ce sa fac? Adica, nu sunt obisnuita cu asa ceva. Nu as trage concluzii atat pripite, dar mi-a demonstrat prin mai multe gesturi, ma imbratiseaza (mai mult foartat, pentru ca eu incerc sa scap din imbratisarea aia incomoda de parca mi-as salva propria viata), la inceput de an vroia sa stea in banca cu mine desii eu mereu stau cu prietena mea cea mai buna si dap, asa am ajuns ca imi pune tot felul de alinturi stupide. Mie nu imi place de el deloc, deloc. E foarte pervers, chiar daca nu are mai mult de 14 ani si ma enerveaza. Nu vreau sa am la 13 ani iubit, pff... sunt de principiu ca trebuie sa invat si sa ma bucur de copilarie pentru ca inca sunt copil nu de inca de la varsta de 14 ani sa imi masor muscaturile de la gat (da, am asemenea specimene in clasa si sunt multe :/ ). Cum pot sa scap de el fara sa il ranesc sau ceva de genu, avand in vedere ca nu il plac? Help, habar n-am ce sa fac, nu sunt cu asa ceva. Mereu cand o colega suferea din „marea ei dragoste" si spunea ca nu va mai iubii pe nimeni (da la 13 ani!) eu ii dadeam naibii si spuneam ca baieti ca el sunt la set.

Răspuns Câştigător
| Dariush a răspuns:

Of Of Of happy
Amintiri din clasa a 7-a, si eu obisnuiam sa candesc asa la varsta ta, dar daca respectivul e un dobitoc pervers nu-i permite.

Stii cei amuzant? Eu aratam la FEL ca tine (varianta masculina) la 13 ani... Tipul ala dolofan si ciudat cu mai putin de 4 prieteni care se concentreaza la ore si totusi nu are iubitawinking

Lucrul care mi-a intarit aceast morav a fost ca si eu am avut o prietena perversa la un moment dat cand incepusem sa arat mai bine...S-a dovedit o greseala fatala, asa ca draga mea Doreal nu te "combina" cu cineva de cat daca CHIAR il placi (ceea ce este un sentiment capcana la 13 ani)...Si iubirea e ceva copilaresc,dar la fel ca si celelate lucruri din aceasta perioada, ea este trecatoare.
Bucura-te de copilarie si traiesteo cum vrei, dar invata, crede-ma asta iti v-a deschide mai multe porti de cat orice altceva...

Daca nu-l placi pe tip fa ce ti-a spus xMeow...E pacat sa strici prieteni, sa rispiesti clipe pretioase si sa te lasi de scoala pentru ceva superficial.

Asa deci uite cum as reactiona eu...Cand te mai imbratiseaza uitate la el senzual si apoi de-o data...*pleosc* una peste bot! Da cu putere surioara sa te tina minte laughing)

El probabil e un profitor, ca multi alti baieti si ti-o zic din cauza ca fac parte din specia lor.Acum ca esti destul de mare sa intelegi, multi copii fac sex la varsta ta, ca se descopera sau nu asta e alceva.NU fa greseala asta, NU iti strica santele la un vitor stralucit pentru niste dobitoci care si asa nu stiu ce fac.

Eu stiu ca tu esti serioasa pentru ca imi esti si prietena pe TPU de ceva timp, nu ti-am zis toate astea pentru cazul de fata dar tine minte tot ce ti-am zis si mai ales..La varsta asta iubirea nu exista.e doar o moda happy

Pupici dulci, Ai grija si daca nu poti singura sa scapi de el, nu-ti fie frica sa apelezi la diriga.

Be a strong women, THAT'S your freakin' style happy

3 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Îmi place modul în care gândești. Ești mai matură decât eram eu la vârsta de 13 anișori.
Îi poți spune direct. Evident, el poate se joacă cu tine doar... dacă mai face astfel de gesturi interzice'i.

El o face pentru că tu i-ai permis.happy Închide-i portița tongue o să înțeleagă, până la urmă nu ești ultima fată, și el nu e ulimul băiat.:/
Numai bine!❤️❤️❤️

| Dididia101 a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez sa incerci sa fi sincera cu el si daca nu poti, incearca sa ii arati intr-un mod subtil ca nu esti interesata. Succes happy

| Dididia101 a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez sa incerci sa fi sincera cu el si daca nu poti, incearca sa ii arati intr-un mod subtil ca nu esti interesata. Intr-un mod sau altul va intelege aluzia. Succes happy