| goliathus a întrebat:

nu am gasit bilet la Lala Summer Love si am intrat in despresie, as vrea sa ma sinucid, ce fac? Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Manfred a răspuns:

Sa te sinucizi e lasitate, mai bine nu o face, oricum o sa crapi la un monment dat, dar macar crapa ca un om curajos care a laut viata in piept

| andreeandreea18 a răspuns:

Esti nebun/a? pentru un concert cu retardatii aia? doamne, cati ani ai?laughing)

| Izzabella a răspuns:

Nici eu nu am mai prins bilete...dar oricum acum astept urmatorul concerthappy...1 sfat:data viitoare incearca sa iei bilet imediat ce apare la tv reclama..Bafta, si sper sa treci peste aceasta depresie!

| iulia745 a răspuns:

Daca te sinucizi acum nu o sa mai prinzi urmatorul concert si asta ar fi intr-adevar trist, nu crezi?

| goliathus explică:

Recurg la ultima varianta, asta e, va multumesc pentru raspunsuri, ADIO!