| NeveoieDeAjutor a întrebat:

nu am la cine sa ma descarc asa ca o sa ma descarc aici, am sa scriu tot ce simt si gandesc.
Sunta calsa a VII -a si nu pot intelege de loc matematica, am o profesoara mai p******a ca un caine, a inceput sa faca si ea matematica cu noi abia din semestrul al doilea de anul acesta, si acum ca nu stim nimic ne ameninta ca ne lasa corigenti, dar ne trece in vara sa trecem la o profesioanala ca sa nu ne mai vada inca un an. Din cauza acestui diavol, ca altfel nu ii pot spune imi risc viitorul, la toate materiile nu am medii mai mici de 8/9, la ultimul test am luat 2, 60 si a trecut nota in catalog.
Imi vine sa ii sparg dintii, sa o mutilez si sa o arunc intr-o balta, daca as avea oportunitatea sa o ucid, as face-o fara EZITARE.
Suna nebunesc, dar sunt in stare de orice, plus ca nu o mai inghit deloc.
ajutati-ma cu in sfat ceva rapid crying, imi vine sa plang, iar eu nu plang prea usor.
FUNDA + VOT REPEDE!

3 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Invatawinking spune-le parintilor tai, sa te duca la meditatii happy

| NCN a răspuns:

Medidati de la un prof mai ok, din cate ai scris nu vad alta cale ...Asta e incearca sa ai medie de trecere ca e important, cere ajutor la ceva prieteni etc...

| andruhhhh a răspuns:

Eu zic sa fi mult mai atenta si mai concentrata doar pe matematica adica pastilele nu ajuta deloc ia multe vitamine si fi cat mai concentrata pe ceea ce vrei sa faci!
Poti incepe si meditatii la matematica...alta solutie nu prea stiu.
Cel mai bine e s-o lasi in pace si sa te concentrezi doar pe mate.