| sweetheartlittlekid a întrebat:

nu imi merge facebook-ul de cateva zile, cand ma loghez, imi apare in partea dreapta sus numele, cauta prieteni si acasa, atat, dar nu pot vedea profilul, prietenii sau pozele, pagina este alba toata si nu pot vedea nici facebook-ul altei persoane.Prietenii mei mi-au spus ca la ei merge, poate am apasat din greseala pe vreun buton
Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Este sigur de la internet!
dar daca esti sigura ca are ceva profilul fa-ti alta adresa de mess si alta adresa de facebook. o sa ai ceva de munca cu pozele dar merita.sau sti poate nu iti merge pentru ai mmodel vechi la facebook. intr-o parte apare sa iti faci model nou. poate te-am ajutat mult succes!
funda te rog?

1 răspuns:
| Deea_Si_Julian_Grecescu_1990 a răspuns:

La fel mi se intampla si mie, si cu google chrome si internet explorer si mozilla...ce sa fac?!