| papushikadulcee a întrebat:

Nu inteleg de ce dar prietenul meu se supara din orice.De exemplu:nu ma lasa un baiat in pace(ma suna, imi trimitea mesaje) si s-a suparat si nu inteleg de ce pentru ca eu nici nu ii raspundeam baiatului acela si i-am spus ca doar pe el il iubesc si mi-a sp "daa si pe mine si pe el" va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ainival13 a răspuns:

Este asa suparaios pentru ca te iubeste, si eu ma-as supara. nu are nici-o certitudine ca tu nu vorbesti cu acel baiat stii si se supara pentru ca tine la tine. Daca nu tinea la tine era simplu, iti dadea papucii. Tu trebuie sa-i castigi increderea. poti sa-i spui ceva frumos apoi sa-l saruti, totul sa fie magic. lucrurile astea[surprinzator se intampla si in realitate nu doar in filme] sper ca te-am ajutat, puup:*

1 răspuns: