| maryy a întrebat:

Buna TPU.Nu inteleg de ce telefonul nu citeste cardul de memorie.Am un Samsung Star si i-am bagat cardul la un Nokia C3 si mergea, insa la al meu deloc. Ce ar putea avea? Cardul nu cred ca e de vina.

Răspuns Câştigător
| CrysNeiger a răspuns:

Pai ar trebui sa vezi ce card este compatibil cu telefonul tau. Daca e compatibil inseamna ca trebuie sa bagi cardul in telefon sa il inchizi si apoi sa il lasi inchis 10 min. Dupa cele 10 min deschide telefonul si cardul trebuie sa mearga pe telefon iar dac nu merge nici asa nu stiu.