| PaulaJy a întrebat:

Nu mai am menstruatie de 2 luni, sunt virgina [ nu am avut inca contact sexual ] si.mi se pare ca imi creste burta.
Ma ingras sau chiar exista o posibilitate de a fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Chiar daca nu ai de 2 luni nu inseamna ca ai fost rapita de extraterestrii si lasata insarcinata... Nu e nimic neobisnuit sa-ti intarzie doar acum esti la inceput, si dupa ce se regleaza mai este cand intarzie, dar aia nu inseamna neaparat ca esti gravida. Daca nu-ti vine 3-4 luni zi la mami sa te duca la doctor, din pacate TPU nu are cum sa te ajute :* nu e nimeni medic tongue

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Si cu cine te astepti tu sa fie copilul ala? Duhul sfant?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara sperma de unde vrei sa fii insarcinata? conceptie imaculata?

| Daniel2332 a răspuns:

Si asa sa renascut isus.

| RectalBleeding a răspuns:

Mi s aintamplat si mie. Nu e grav.E grav daca nu iti vine dupa jumatate de an[maxim] ...Mai asteapta o perioada si daca vz k nu iti vine, du-te la doctor! happy inca odata iti spn nu te impacienta! :*

| Iracika a răspuns:

Nu are deunde sa fii insarcinata draga daca nu ai avut kontakt sexual... Poti sa mai astepti.La mine s-a intamplat la fel sa nu-mi vina menstruatia 2-3 luni. Dar se reguleaza dupa o vreme! Nu fi panikata.