| CoCaCoLa a întrebat:

Buna TPU
nu stiti cine canta si cum se numea melodia aia de suna cam asa: "miai intrat la inimioara si ai facut ca sa ma doara"
cveva de genu
si imi puteti spune si niste melodi romanseti mai triste de dragoste si manele si populra nu conteaza

4 răspunsuri:
| MamasitaJj a răspuns:

Buna! Mirabela Dauer o canta
Se numeste roata morii.Http://www.youtube.com/watch?v=pdIiUMJOWUo
Sper ca te-am ajutat!

| alexcandy999 a răspuns:

Pentru inceput melodia se numeste Maria Dragomiroiu-Dar-ar naiba-n tine dragoste si melodiile sunt:
1.3se-Alaturi de ingeri
2.Praf in ochi-1000 de ganduri
3.Praf in ochi-Locul ei
4.Lil Shean-O inima fara speranta
5.Lil Shean-Pentru ea
6.Lil Shean-Un inger pierdut
7.Simplu-Chip angelic
8.Smiley feat Adi-Cuvinte
9.Dj Project-Mie dor de noi
10.Smiley- Pe unde-ti umbla inima
11.Smiley feat. Marius Moga - De-ai fi un cantec...
12.Dan Balan-Despre tine cant

| Elial a răspuns:

Buna! Aceasta este? http://www.youtube.com/watch?v=9WeRyS6gYgI se numeste roata morii. fundita?