| Iiuoanaaa a întrebat:

Buna TPU...nu stiu ce e cu mine in ultimul timp, nu pot sa respir, obosesc repede si am foarte frecvent dureri de butra si in acelasi tim de piept... ce e cu mine, mi se intampla ceva sau ce pentru ca asta mis e intampla de vreo luna
va rog raspunsuri serioase dau fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Du-te la doctor, cat mai repede posibil, pentru ati face un control.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil de la aerul rece, in cel mai rau caz ai o forma usoara de astm du'te la doctorul de familie si iti va spune ce ai patit.