| Berni13 a întrebat:

Nu stiu cum sa formulez laughing as vrea sami lungesc sau alungesc parul sau asa ceva da cum se poate face asta? Sunt din Deva da nu stiu daca aici se face asa ceva... daca stiti spuneti-mi! Dau Funda mersi big grin

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Sunt 2 metode. Poți să le folosești separat, dar poți și să le combini.
1. Să-ți întinzi părul cu placa
2. Să-ți pui extensii (sunt niște șuvițe de păr, cu nuanțe diferite)

Pupicii love struck

| Berni13 explică (pentru Andarock):

Mersii mult:* iti dau fundawinking

| Andarock a răspuns (pentru Berni13):

Mulțumesc :* Mă bucur că te-am putut ajuta. love struck

7 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Daca vrei sa iti cresti parul natural foloseste uleiul de ricin il gasesti la farmacie daca nu extensile multa bafta:*

| Berni13 explică (pentru selysol):

Mersi:*

| selysol a răspuns (pentru Berni13):

Ma bucur ca ti-am fost de folos:*

| Barbieeeeeeee a răspuns:

Stiu ce vrei sa spuihappy deci ai doua variante: 1.il intinzi cu placa...va parea mult mai lung, drept frumos si 2. extensii:_ dar cat sa dai banii pe extensii iti cumperi o placa de parhappy eu am Philips cu negri si mov...100 de lei (poti cumpara si mai ieftina) ai grija sa fie de ceramicahappy din 2 variante una trebuie sa alegi:d daca nu lasa-l sa creasca. extensiile sunt scumpe funda?

| Berni13 explică (pentru Barbieeeeeeee):

placa am si e de ceramica mersi pentru. ajutor