| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Nu stiu daca este cu adevarat o intrebare, sau mai mult o relatare. Ieri, m-am dus si eu pana la librarie pentru un caiet. Acolo era impanzit de fete de clasa a 7-a care isi cumparau rechizite. Toate bune si frumoase, pana cand ma uit la o fata, ma uit la doua, ma uit la trei. Toate erau cu penarele care aveau imprimate poze cu Hannah Montana. Auzisem de acest personaj, dar nu m-am documenat foarte bine. Cand am ajuns acasa, am deschis pc-ul si am cautat despre Hannah Montana. Acolo multe videoclipuri, poze si ce sa vad? O fata de 18 ani care ba e satena, ba e blonda, mare star care are o voce de parca ar chitai. Prin ce si-a facut debutul fata asta si de ce e asa de indragita?

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai totul a inceput cu Disney, cred.Adica juca in serialul asta HM si asa s-a lansat.A inceput sa cante si apoi sa joace in filme adevarate, nu ce facea ea inainte.Are fani si din fata cuminte s-a facut rea asa ca ''prinde'' la public.

1 răspuns:
| looooLll a răspuns:

Toate aceste fete o indragesc pe Hannah Montana deoarece este un film pe Disney Channel care se numeste "Hannah Montana" interpretata de Miley Cyrus. Cand ai vazut-o blonda pe aceasta fata avea peruca, iar cand ai vazut-o satena era parul ei natural. Funda?