| zuzu_1945 a întrebat:

nu stiu sa meg pe tocuri adica merg dar imi tremura picioarele si vreau sa invat sa merg pe tocuri bine intr-o saptamana am majoratul si vreau sa arata bine si sa merg bine pe tocuri care ma ajuta cu un sfat dau fundita la cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

E ceva normal asta.si mie imi tremuralaughing d ex cand ma duc la dico mi le iau in geanta tocurile si mi le pun cand ajung.si daca obosesc mi le dau jos simi pun iar ce aveam inainte... orkm cu tocurile merg bine numa alea care fac strada...asa cred eu pai alea de la vreo 14 ani numa pe toicuri is alta incaltaminte nau acasa.plus cati strici si picioru de la tocuri.pe mine nu ma mai int de tocuri chiar asa tare

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iti trebuie mai multa practica ca sa poti sta mai mult pe tocuri. Poti sa porti tocurile doar la inceput, pana se uita toata lumea la toata lumea si apoi sa iei in picioare o pereche de pantofi eleganti dar cu toc jos! Nu te va condamna nimeni, din contra, te vor invidia pentru ideea ta!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Eu merg stramb cu un picior pe tocuri nu pot sa merg drept.tre sa exersezbig grin

| mmeee79 a răspuns:

Pai incearca cu carte in cap.sa mergi dreptbig grin
nu stiu daca vei reusi intr-o saptamana, dar chiar asa, du-ti pantofii doar acolo si dupa aia pune-ti niste pantofi fara toc si elegantihappy