| georgy_2003 a întrebat:

Buna,TPU.O intrebare, poathe mai stupidaa, da asta ee.Se poate ca,,fostul,, cu care am stat. aproape o luna.( da ne vedeam aproape zinic) sa stina foarte mult la mine( asa zice el)? Dupa ce ne-am despartith vorbea cu toti colegii mei,si le zice, sa ma convinga sa ma impac cu el, si altele.Mai multa lume imi spune ca,tine foarte mult la mine,si sa ma impac cu el, dar eu nu prea cred, nu stiu, niste ideei?

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Intrebarea mea e -tu simti ceva pentru el? Din cate zici tu el tine la tine si vrea sa va impacati dar tu ce vrei? Vrei sa va impacati doar pentru ca vrea el si restul lumii? Gandeste-te la ceea ce vrei tu si cand esti decisa ia o hotarare ca sa nu il ti nici pe el prea mult in suspans.o decizie rapida si sigura e rentabila pentru amandoi

2 răspunsuri:
| HappyYoyo a răspuns:

Dacă il placi și consideri că vei fi fericită cu el, atunci împacă-te. dacă nu, atunci iți e mai bine singură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l si spune-i sa fie sincer poate ca baiatul chiar te place mult. Dai o sansa. Funda