| melittlelioness a întrebat:

o intrebare scurta. ati folosit parfumuri de aici? http://www.haineadidasitari.ro/catalog/parfumuri-femei-3 83882 as vrea sa comand insa mai multe, dar nu am certitudinea ca isi mentin mirosul asa cum sp ei acolo intre 6-8 ore. cine a folosit sa imi spuna daca merita sau nu
funda+vot

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu am luat parfumul Carolina Herra. Si a tinut mirosul mult, chiar isi merita bani.

| melittlelioness explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Multumesc mult

| melittlelioness explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Au 50 de ml?

| melittlelioness explică (pentru melittlelioness):

Vin in sticlutele pe care le arata pe net(cele care seamana cu originalul)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru melittlelioness):

Eu am cumparat CH si avea 100ml. Da in aceleasi sticlute.

6 răspunsuri:
| ellyelenna a răspuns:

Parfum Dolce & Gabbana The One 379
Parfum Armani Code 344
Parfum Bvlgari JASMIN NOIR 463
Parfum Chanel No 5 448
Parfum Cacharel Amor Amor 433
Parfum Versace Bright Crystal 369
Parfum Paco Rabanne Black XS 366
Parfum Nina Ricci Nina 480
Parfum Bvlgari Rose Essentielle 469
Parfum Chanel Chance 454
Parfum Chanel Allure Sensuelle 425
Christian Dior Jadore 357
aste le -am avut si eu si merita bani eu ma dateam seara inainte sa ies afara, ajungeam acasa imi faceam baie ma culcam si miroseam si adoua zii deci au fost super bune isi merita bani si miros si foare bine