| Maaaary a întrebat:

O sa fie o zi de Halloween la mine la scoala. Nu stiu cu ce sa ma imbrac( Sa stiti ca am 13 ani). Cine imi va da idei ii voi da funde. Cu cat mai multe idei cu atat mai bine.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Buna! Vampirii sunt la moda, poti incerca asta.Sau poti fi o mireasa moarta, Cruela(101 dalmatieni), Morticia(fam.Adams),o pisica neagra, varcolaca, contesa sau gheisha.

1 răspuns:
| alexxamaria97 a răspuns:

Pai...depinde. eu zic sa te imbraci intr-o`o vrajitoare cu o palarie ciudata cu paienjeni pe ea si`i matura bunicii, sau thinking in zombii happy, vampir, pisic-iti pui colanti, o bluza neagra iti faci cornite, o coada si un bici laughing funda?