| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! O sa pun o întrebare mai ciudata dar vreau sa nu ma luați peste picior va rog... Cum as putea sa par mai dragut în ceea ce privește aspectul fizic? Nu neparat frumos... sa am o fata mai de copil adică și cum as putea sa par mai dragut prin mesaje sau când sunt fata în fata cu cineva?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu ai cum sa pari la fata in nu stiu ce fel. Ingrijeste-te si fii tu insuti. Cine te place, te place asa cum esti. Ofera respect in primul rand si lasa totul sa decurga de la sine.

| mgtow a răspuns:

Zambeste mai des si indeplinesti conditiile de a fi drag cu lumea