| anonim_4396 a întrebat:

O sa trec direct la subiect, este vorba despre sex : am dormit intr-o noapte cu prietenul meu ( avem 2 ani impreuna ), si am inceput sa ne pupam, sa ne dezbracam, pur si simplu eram dusi de val. eu fiind virgina imi era putin teama, deci cand a vrut sa introduca penisul, a bagat un pic de tot ca l-am oprit pentru ca nu eram pregatita si nici nu aveam nici prezervativ, iar fara el n-am de gand sa o fac, dar am simtit pe mana ca un fel de lichid, acel lichid seminal care cica contine spermatozoizi. Este posibil sa fi ramas gravida?

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Mai degraba e lichidul secretat de vaginul tau pentru lubrifiere. El a introdus putin penisul si s-a luat, iar tu cand l-ai atins ai observat acel lichid.
Sansele sunt infime, de domeniul SF-ului. Stai linistita, nu esti insarcinata.
Totusi, ai grija data viitoare cand ajungi in situatia asta, ca sa nu fie nevoie sa stai cu stres inutil. happy

| olivia123 a răspuns (pentru yellowalien):

Dar sunt ingrijorata. oricum iti multumesc tare mult :*, m-ai mai linistit un pic big grin