| TricaMihai2000 a întrebat:

o sa va zic o povestire si dupa o intrebare.
Era anul trecut,in ultima sapt de scoala,m-am dus sa ajut cu decoratiunile. Dupa ce am aranjat clasa pentru a doua zi, am ramas cu colega mea de banca in clasa, asteptam pe cineva inca o ora.Am observat ca se juca cu niste panglici mai lungi si niste banda adeziva, gen voia sa isi lege mainile.Am intrebat o in gluma, vrei sa te leg? Ea a raspuns cu da, dar sa ma legi strans.Am ramas mut, fiind pasionat de bdsm eram deja excitat.Colega mea mi-a zis sa incui usa din interior(aveam cheia(fata asta era sefa clasei si avea cheia)).O pun pe un scaun si ma apuc, ii leg mainile la spate cu panglicile si dupa cu banda adeziva, deasupra si sub sani cu banda si de scaun.Ma apuc sa o gadil si dupa a inceput sa dea cu picioarele in mine si mi-a zis ca mai bine i le leg.Zis si facut, tot cu banda ii leg picioarele de scaun si desupra genunchilor.Ne am mai prostit noi putin si dupa imi zice sa o leg la gura si sa ma joc cu ea.Eram deja tare aicilaughing)). Trece timpul si dupa ce ii dau banda de pe gura,imi zice ca vrea sa o facem, ca ar fi misto in clasalaughing))dar voia tot legata, deci am dezlegat o si am legat o cu fata catre spatar in acelasi mod ca inainte.Ne am facut treaba si dupa am plecat acasa(imi amintesc ca erau 30 de grade acasa,dar ea era cu un hanorac si sosete lungi (avea urme)laughing)). Dupa asta am continuat cu jocurile noastre.Din pacate am plecat amandoi la facultate si nu ne vom mai vedea asa des...
Acum intrebarea, ati patit ceva asemanator, sa va gasiti perechea dintr o chestie stupida sau ciudata?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am trecut prin chestii stupide pe tema asta, dar i-am făcut vânt apoi. Dacă nu îmi aminteai tu, nici nu îmi dădeam seama cât de stupid a fost.