| Publicitatee a întrebat:

o sa vi se para absurda dar...plac un baiat cu 4 ani mai mare ca mine si lui ii place de mine(sau i-a placut nu stiu sigur daca ii mai place) ideee e ca el e de la tara si ne.am cunoscut in vacanta de vara cand am fost la bunici si apoi cand am venit in bucuresti am mai vorbit o saptamana prin msg si apoi ne.am racit el nu mai imi da nici un msg si eu nu il pot cauta pentru ca nu vreau sa stie ca imi place de el fiindca el e mai "vagabont" si nu vreau sa ma "incurc" cu el si cu anturajul lui dar vreau sa ramanem preiteni... ce sa fac sa pot ramane prietena cu el?

2 răspunsuri:
| WhiteRose a răspuns:

N-as vrea sa te dezamagesc, poate ma si insel, dar poate ai fost pentru el doar asa ca o distractie de vacanta. Am inteles ca nu ati fost impreuna dar poate asta a vrut atunci si acum ca nu mai esti nu-l mai intereseaza, daca zici ca e mai "vagabond"
Si nu e nici o probleme daca e cu 4 ani mai mare, depinde ce varsta ai tuhappy

Ai putea sa-i mai lasi un mesaj acum sa-l intrebi ce face, a trecut destul timp de la vacanta sau mai du-te in vacanta la tarahee hee
Ti-as spune sa-l uiti dar nu cred ca vrei, asa ca lasa timpul sa decidahappy

| Diiiana_8405 a răspuns:

`păi. să te îndrăgostești de un băiat de 4 ani e chiar absurd ...eu zic că. puteți rămâne prieteni, atâta timp cat el nu își bate joc de tine! sper să îți fie de folos. nici nu știu ce să zic. la vârsta asta! cam greu ( xD)