| IsabellaDenise a întrebat:

puppy dog eyes
Am o mica problema.
Sper ca ma puteti ajuta. big grin
Peste o luna cea mai buna prietena a mea are majoratu, iar eu nu stiu sa merg pe tocuri.I don't want to see
Un mic ajutor? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Mergi prin casa cu tocuri toata ziua, asa am facut si eu, intr-o zi am invatat sa merg destul de bine.

| Corinnààà a răspuns:

Mai intai ia-ti tocuri micute de pana in 6-7 cm. Mergi bine pe ele si poti incerca ceva mai mare ori platforme.

| EmaEmax a răspuns:

Ia-ti platforme! -_<
Incearca sa stai cat mai dreapta si priveste inainte, mentine-ti echilibrul si exerseaza cat mai mult.