| CrazyYoyo a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes
Azi dupa cum stiti in calarasi decat 2 scoli fac orelaughing
Iar eu am pus-o pe mama sa ma invoiasca big grin
Si din cate stiam au mers la scoala doar vreo 10 dupa, am sunat o colega sa vina la mine love struck
Si, ca sa o lase si-a pacalit parintii (pentru ca nu o lasa sa nu vina) ca se duce la scoala si a venit la mine, dupa 15 min am primit mesaj de la diriga ca maine se fac ore dar o ora 40 de min \m/
Iar ei ii e frica sa nu o sune diriginta pe mama ei sa ii spuna ca nu a venit la scoala deoarece ea nu e invoita :p
Ce sa ii spuna mamei ei ca sa se scuze?laughing)

P. S : dati-mi raspuns pana la 5 laughing)

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poi sa-i spuna lu maicasa, ca a auzit de la colegi ca nu se fac ore, si ca trebuie sa plece acasAhappy ...sau ca se simtea rau si a venit la tine ca sa o mai linistesti.

6 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Uh singura spui ca iti faci rau k nu mergi la scoala si nu doar asta.
mai faci si altora. ce prietena buna esti big grin
bv bv. tongue

| Auslesse a răspuns (pentru xSweetAnGeLx):

Bravo,frumos raspuns!

| PikaRawrr a răspuns:

Ai pus intrebarea cu foarte mare atentie.nu? Data viitoare cauta si tu o categorie normala.nu dragoste si sacs.si da.am vazut ca e din intentie.dar ii lasi pe saracii copii da sapte ani sa astepte. laughing

| Auslesse a răspuns:

Ai gresit categoria!

| CrazyYoyo explică (pentru Auslesse):

Am pus`o intentionatwinking e cea mai actualizata in caz de nu ai spirit de observatiewinking

| Auslesse a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Intr-adevar,este...insa nu cred ca intrebarea ta are vreo legatura!