| Ramonabaaaa a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes. Saptamana asta vreau sa ma apuc de sala, dar trebuie sa il conving pe tata sa plateasca. Tata e o persoana dificila si sigur va spune nu. Eu am o problema la spate si persoana de la sala a spus ca sunt exercitii ce mi-ar prinde bine. Ce as putea sa ii spun ca sa ma lase? puppy dog eyes FUnda!

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Ii spui ca ai probleme cu spatele si ca ai nevoie de acele exercitii ( parintii totdeauna accepta cand e vorba de sanatateta ta)

| RexCuParuCret a răspuns:

Da fa pullover e si pentru piept si spate.
Nu intelege de ce nu ar accepta daca are de unde, la urma urmei e sanatatea ta acolo.

Răspuns utilizator avertizat