| Summerrr_3038 a întrebat:

Buna TPU parul meu este chiar idiot! Cum e putin frig afara (x X) se increteste, se umfla, se ridica pfoaa e de groaza! Cu ce ii vin de hac?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cu placa; peria si fixativbig grin

| Stikiii a răspuns:

Poti incerca o ceara pentru par de la Taft http://www.henkel.ro/......g-1025.htm sunt mai multe tipuri. Si mai incearca sa te speli cu ulei de masline. inmoaie parul. I hope you like :x

| EuEduard a răspuns:

Eu iti spun sa il tai rolling on the floor

| AnneRose a răspuns:

Cu un balsam...sau cu placa!

| BoBBy a răspuns:

Cu foarfecaahappy

| mao14 a răspuns:

Crede-ma stiu prin ce treci, al meu e la fel... dar am o idee care la mine merge si arata chiar fain happy patrea de jos a parului ca sa zic asa il fac cu placa iar cel de sus ramane cret. Arata foarte fain si nu se increteste jos atat de repede ca sus. Bafta

| Aiicha a răspuns:

Eu zic sa il tunzi, daca il mai filezi putin nu mai sta asa umflat.Si incearca sa folosesti de fiecare data un balsam de par, pentru a netezi firele rebele.