| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU pe 6 iulie e ziua fratelui meu si nu stiu ce sa-i cumpar va rog mult de tot sa-mi dati sugestii are 12 si uraste scoalalaughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-i un tricou cu "I hate School", daca asta e chestia de baza la el, asa`l descrilaughinglaughing, sau o cana cu acelasi titlu. I se va parea amuzantlaughing.

Sau cumpara`i un tricou cu eroul lui preferat, asta daca nu`i prea matur (ca la cum is copii din ziua de azi...), depinde si de cati bani dispui, la fel de bine, poti sa-i cumperi si un joc din ala gen "Nu te supara frate" si din astea sa va jucati impreuna. Poti sa-i dai 2 bilete la film (la un film asa "baietesc", gen Iron Man ca tot ii acum`n top...)-pentru el si cel mai bun prieten al lui, sau pentru tine si el, depinde cat de bine va intelegeti.

Bafta, la multi ani fratiorului, si sa fiti sanatosi`!:*:*:*

4 răspunsuri:
| AyaStormhold a răspuns:

Daca imi dai fundita spun...Deci are 12 ani si uraste scoala...pai ca noi totzy o uram si un cadou bun ar fi inspirat din desenele preferate sau sporturile sau ce ii place lui sa faca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-i dau ma pentru inot si nu se uita la dese

| valy a răspuns:

Un tricou personalizat. poate ai pe la tine prin oras.si pe el sa scrie "urasc scoala"...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am la dispozitie 250 LeI mai multe sugestii si el e pretentios nu ia cadouri de mai putin de 100 lei asta e m-i l-a dat Dn-zeu nu am ce face