| IoanaPuppy31 a întrebat:

Pe cand mi-am facut curaj sa ii scriu baiatului de care imi place am aflat ca este impreuna cu o fata pe care nu o prea plac... Ce sa fac? Am asteptat cateva luni ca sa se desparta de una, acum iar?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu faci nimic, mergi mai departe, daca te-ar place si el cel mai probabil ar renunta la relatia actuala pentru tine, dar daca nu o face, probabil fie nu va fi nimic intre voi, fie e posibil sa fii doar o "rezerva" pentru el.

3 răspunsuri:
| AleAlex18 a răspuns:

E mai bine sa nu te bagi intre ei, poate el vrea doar o aventura...
Dar el cum o reactionat cand i-ai zis ca il placi?

| IoanaPuppy31 explică (pentru AleAlex18):

Pai a zis "ok...si ce facem" i-am dat seen si dupa o saptamana i-am zis ca era o gluma.

| teddybearhaveanapple a răspuns:

UITA DE EL. Daca schimba fetele ca pe sosete, nu are rost. Inseamna ca e infidel.