| IanSomerhalder a întrebat:

pe cat incepem scoala?(2012-2013)Eu am citi undeva ca pe 1 septembrie.

7 răspunsuri:
| oanyoana a răspuns:

Scoala o incepem pe 10 septembrie

| slipknot a răspuns:

O sa inceapa pe 10. E cea mai apropiata data de 15, cand se incepea normal si pica si luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 10.

| Amy1 a răspuns:

Buna! Vacanta se termina pe 10, insa daca vrei sa vezi si vacantele cum se iau, poti intra aici sa te documentezi :D :
http://stirileprotv.ro/......enele.html

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Scoala se incepe de 10 Septembrie... Sper ca te-am ajutatwinking

| amaliascumpik a răspuns:

Nu pe 1 septembrie ci pe 10 septembrie stiu de la o vecina care e profesoara