| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU pe facebook cand dau la vre. o tema de gen : Ziua ta norocoasa, Ce rubin esti, Cand vei muri? etc... Imi apare mereu cand dau like pe pagina respectiva Secure browsing is not supported
This application does not yet support secure browsing (HTTPS). Learn More
Go to Apps and Games Dashboard
Si nu merge deloc sa fac paginar respectiva.Plss Help! Fundaa pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| EllennaTPU a răspuns:

Incearca sa intri pe Facebook de pe alt net. Adica daca ai mozila foloseste chrome sau opera sau inverswinking