| morena17 a întrebat:

Buna tpu..pe facebook sunt multe poze ca un fel de fotografie ..adica ca si cum ar fotografia o conversatie sau webu..imi spuneti va rog cum se face.dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu este foarte greu, descarci photoscape, Il deschizi acolo vei avea o imagine in stanga, iar in dreapta un cerc format din aplicatii care pot fi facute in acest program si dai click pe cea de jos screenshot si iti apare o fereastra in care iti arata carei chestii vrei sa-i faci poza o portiune, o fereastra... poate ca nu sunt prea explicita dar ai putea cauta pe youtube...

1 răspuns:
| GreenBubble a răspuns:

Faci un print screen si decupezi in Paint portiunea de care ai nevoiestraight face