| VasileMoldova a întrebat:

Pe poimiine am de facut un proiect pe foaie A4. Eu nu prea ma pricep la proiecte dar as dori sa fac proiectul pe aplicatia Microsoft word dar nu stiu ce sa scriu si cum sa-l fac deoarece nu sunt creativ. Ma poate ajuta cineva. proiectul este despre viermii plati si cilindrici. Daca poate sa ma ajute cineva. este exclusa ideea de power point

Răspuns Câştigător
| username1234521 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu, imi poti lasa wapp ori Facebook pentru trimiterea documentului?

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Mai ai documentul?

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Sper ca ai proiectul pentru ca sigur nu o sa am timp sa-l fac o sa termin ai proiectul zi ca da te roog

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Da il am, totusi nu ai specificat nr de pagini si asa mai departe, momentan nu am acces la Facebook, dara doresti priin wapp

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Aplicatia merge si pe pc?

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Merge sa te conectezi si pe pc daca ai cont de wapp pe telefon, trebuie doar descarcata

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Dar nu am cont de wapp nu este alta modalitate skype sau altceva? imi vine sa plang ce o sa ma fac nu o sa reusesc sa-mi fac proiectul pana miine ce ma fac?

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Ce ar trebui sa fac? ramai te roog pe TPU ma voi gindi la ceva in cateva minute daca ai tu o idee te roog sami scrii

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Lasa te rog in privat numarul tau

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Numarul de telefon? daca da ok til trimit in privat

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Daa

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Ti l-am trimis

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Ti l-am trimis
in privat nu merge zice ca am rang prea mic

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Nu am primit nimic, lasa aici si in 2 min sterge comu sa apuc sa iau nr

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

In orice caz numarul meu de telefon 069681591 sunt din republica moldova

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Ok

| VasileMoldova explică (pentru username1234521):

Ce idee ti-a venit?

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Off..intra pe Facebook ce l-ai dat mai sus

| username1234521 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Intra pe Facebook ai o cerere de prietenie si acolo o sa iti dau documentul