| Alin4uuu a întrebat:

Buna TPU pe scurt a sa va povestesc ce mi s-a intamplat si as vrea sa imi dati niste sfaturi ce sa fac. Am fost plecat pentru o luna in Irlanda de Nord sa lucrez ca asistentmedical la un azil si nu am reusit sa ma adaptez nu stiu cum sa va zic nu ma simteam deloc bine acolo nu eram eu parca mergeam pe strada si eram gol pe dinauntru simteam f singur si parasit dar nu stiu dc de parca numai eu eram plecat in strainatate laughing) Doamne acum cand ma gandesc ca n-am stat sa lucrez ma simt f rau as pleca inapoi dar nu stiu cum sa fac ca parintii mei no sa le faca placere sa stie ca vreau sa plec din nou, sora mea mi-a zis cat am fost plecat toata familia era data peste cap offfffffffff nu stiu ce sa mai fac mi-am pierdut si locul de munca de aici din Ro ...va rog dati-mi niste sfaturi serioase dau funda la cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai noi sa iti dam sfaturi? faci cum crezi ca e mai bine pentru tine. Irlanda e o tara civilizata si iti poti face un trai decent din asistenta medicala dar esti singur si fara familie. Doar tu deci care sunt prioritatile tale... viitorul sau familia din prezent