| Kimmiii a întrebat:

Pe voi vă enervează cei de pe facebook când cerşesc like-uri?

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Daaa.dar no ce sa le faci dale pace.

4 răspunsuri:
| vykkusor a răspuns:

Incerc sa nu le dau atentie...e mult mai usor asa. Incearca si tu. Pupici

| FlameHaze a răspuns:

Mda, sunt pur şi simplu exasperanţiat wits' end. Astăzi cred că am primit vreo 5 mesaje să le dau like la poze. Zici că se hrănesc cu like-uri. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă amuză. Denotă prostia şi schizofrenia acest obicei al lor.

| dydya118 a răspuns:

Da, dar ma mai inerveaza si cererile de jocuri desi ma doare in 14 de elelaughing