| Madancl a întrebat:

Pentru ca incepe scoala in 6 zile am nevoie de haine noi, mai exact : blugi si botine.
BLUGI:port nr 25, trebuie sa fie de culoare inchisa(Negru/albastru inchis) si sa fie mulati big grin;
BOTINE: port nr 35-36, trebuie sa fie de culoare crem sau alb si cu blanita exterioara daca se poate
Cine imi poate spune de unde le pot achizitiona si eventual sa puna un link OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xDyanne a răspuns:

Si eu am nevoie de aceleasi numere si la botine si la blugi la fel si culoarea dra nu gasesc in magazinecrying