| Deduu9 a întrebat:

Pentru ca nimeni nu mi-a fost de ajutor apelez iar la voi. Sunt impreuna cu un baiat de 6 zile, iar eu nu am mai fost cu nimeni niciodata. Sunt timiida, parca traiesc un vis, dar ma rog. Ma place, il plac. El e in clasa a 8 a eu a 6 a. Tot ce vreau sa stiu este ce pot sa fac cand sunt cu el? Adica cand il vad doar il iau in brate, nimic mai mult. Merg cu el la scoala, si uneeori vin cu el de la scoala. Sii vreau sa stiu ce as putea face, va roog sa ma ajutati este foarte important. Nu stiu nimic ce as putea face x_X. Fundaa! Multumesc [ si nu radeti ]...

1 răspuns:
| Dr4gos a răspuns:

Nush..plimbati-va si voi prin oras. diceti-va la un suc la un film ceva... chestii din astea.