| alexralu34 a întrebat:

Pentru cei care au inceput scoala ieri, ce fel a fost? Si cum credeti ca o sa fie astazi?

Răspuns Câştigător
| IuliaCx a răspuns:

Nasol a fost la mine pentru ca ne-a pus sa stam 3 ore in picioare si dupa aia sa mai stam 2 ore pana termina clasa intai din clasa noastra
dar sper ca astazi va fi mai bine:*

3 răspunsuri:
| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Mie nu-mi plac inceputurile, sunt siropoase!

| Smalzeero a răspuns:

Ieri-plictisitor...azi-ridicollaughingprima saptamana e oricum aiureahappy

| Madalina285 a răspuns:

Mi-a placut,sincer,ziua de ieri pentru ca nu am facut nimic special, nu am facut ore, decat ne-am ravazut profesorii.Azi,cu siguranta,totul va fi diferit pentru ca vom incepe sa facem recapitulari pentru testul predictiv si vom avea, din pacate, si teme.happyrolling on the floor