| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna TPU pentru cei care joaca IMVU stiti ca acolo la shop si la Bundles sunt haine full si cand dau try sa probez nu ma lasa imi puteti spune dc?
Dau fundita

1 răspuns:
| SnakeEys a răspuns:

Eu nu joc dar de obicei este pentru ca nu ai un cont premium(adica sa platesti lunar) asa e pe club penguin si de aia nu mai joc eu pentru ca totul e pentru membri si m-am suparat nu poti sa faci mai nimic pe site-uri din astea facute nu mai pentru a castiga bani.