| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna TPU Pentru cei care sunt din ARAD aa am auzit ca ieste ceva chioschiuri care au numa postere adica o revista plina numa cu postere si vreau si eu sa imi iau cam in ce zona este astfel de chiosc?
fundita:*

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Buna!
Nu am auzit asa ceva laughing. E posibil oh go on
Incearca la chioschrile de ziare, acolo au reviste cu postere.

| Laura1402 a răspuns:

Cred ca spui de Cool Girl Poster.Asa se numeste revista, e numai cu postere.Cat despre unde se gaseste, la orice chios de ziare!happyAlta revista care mai are multe postere este Popcorn. Sper ca te-am ajutat!happy