| RainbowExplosion a întrebat:

Pentru cei ce ati trecut de clasa a 6-a.Ce se invata in clasa a 6-a? Este greu? :-s Apropo, voi asteptati scoala? Eu nu x_x

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Heii! Pai nou fata de a 5-a ai fizica parca doar atata laughing. Pai in primul demestru mi s-a parut groaznic de greu. mai ales ca sunt la o scoala detsul de buna. acum na depinde de fiecare copil si de scoala. Groaznic de greu in mod special mi s-a parut la mate ambele si geome si algebra si fizica. In sem 2 fizica o sa fie floare la ureche. sa stii ca acolo daca nu inveti de la inceput n'ai nici o sansa! In rest a fost destul de simplu mai ales la bio si la restul! Si nu, nu astept scoalalaughing. Apropo: Bafta big grin

1 răspuns:
| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns:

Paii inveti fizica care e naspa, geometrie nu cu cercuri si din astea altfel cu unghiuri etc... si cam atat nou a si algebraa straight facecare e floare la ureche happy