| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine are cont pe Youtube sau cine stie sa dea comentarii pe Youtube, am o intrebare. De exemplu la videoclipuri, atunci cand vreau sa scriu ca imi place minutul 1:09 sa zicem cum fac sa scriu, iar persoanele care vizioneaza sa poata da click pe el si sa vada minutul 1:09. Stiu ca trebuie sa apara asa cu albastru, da nu stiu cum sa fac.
Ma poate ajuta cineva, mersi anticipat:* si o vacanta cat mai grozava :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scrii momentul pe care vrei sa il vada ceilalti. Daca vrei sa vada minutul 1:58, scrii "1:58" ( fara ghilimele )!

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

A mersi, eu scriam 3.01 si tb 3:01, mersi la amandoi :*, dar xXAlexXx a raspuns primul, sorry ca nu pot sa va dau la amandoi. dar va multumesc. :*

| dia?? a răspuns:

E simpluhee hee
scrii doar minutul. si dp apare cu albastru. :*