| AlinaHoran a întrebat:

Pentru fete :

Vineri am banchetul de la sf clasei a VIII-a, iar eu in weekend am fost la munte si m-am bronzat, ma rog, m-am cam ars la soarelaughing. Acum pielea mea dupa fata da semne ca incepe sa se cojeasca crying. Stiti cumva ce pot sa fac ca sa nu ma cojesc pana vineri? Sa aman putin, ceva natural din propria experienta. Are ceva daca ma dau cu baza de ten, dupa care cu fond de ten chiar daca ma cojesc?

A doua problema e ca maine imi va veni si menstruatiasi nu stiu daca imi va trece pana vineri. Am auzit ca vitamina K iti opreste menstruatia. O avea vreun efect daca o sa imi iau vineri dimineata o fiola de vitamina K?

As dori cateva sfaturi. Multumesc :*!

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu stiu daca vitamina K iti opreste menstruatia.adica eu nu am incercathee hee