| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani implinesc 1 an de cand sunt impreuna cu prietenul meu. Sugestii de cadouri?
P.S : Stie cineva cat costa sa fac un glob de cristal personalizat (Carrefour Iasi )? Multumesc

4 răspunsuri:
| ruadesol a răspuns:

Chiar daca sunt de Dragobete, aceste sugestii sunt in special pentru baieti. http://ghidcadouri.ro/......bitul-tau/

| anaasdfghjkl a răspuns:

Crede-ma cel mai frumos cadou ar fi un album sau o rama fotot(colaj) cu poze cu voi doi si mesaje dragute la fiecare poza :*

| LittleQween a răspuns (pentru anaasdfghjkl):

Am cumparat o coala ciocan si am pus poze cu noi si citate de dragoste,la fiecare in parte. Sunt sigura ca ii va placea, e genul de baiat romantic, si caruia ii plac lucrurile simple (Dar pe de o parte, mi se pare putin ridicola ideea mea, pana la urma e bucata de carton ), m-am gandit si la o rama fota, cred ca ar fi dragut.