| clau988 a întrebat:

peste o luna e ziua in care eu si cea mai buna prietena implinim 3 ani de prietenie si as vrea sa ii dau ceva super, special, dar facut de mana. Dar nu vreau sa fie bratari ale prieteniei sau chestii din astea... vreau ceva mai special. Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SebylVane1890 a răspuns:

Ii poti face un filmulet cu amintiri, poti scrie o poezia, poti tine un 'discurs al prieteniei'(am facut asta cand eram mica), poti goli un ursulet de plus si sa bagi in el fel de fel de amintiri si poze, sa ii faci o zi mai speciala petrecuta cu tine...

| mimiwewem a răspuns:

I-ai putea face o coroniță din flori.