| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca intrebarea e pusa cam tarziu, dar ce parere ati avut sau aveti despre Michael Jackson? :*

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Este antic, dar l-am apreciat pentru felul în care se mişca, era un bun dansator. Şi piesele lui aveau un mesaj aparte... Mi-au rămas doar două în minte care sunt speciale ''The Way You Make Me Feel'' şi,, Beat It''. Singurul său defect a fost că nu a ştiut să se autoaprecieze şi a insistat pe operaţii estetice.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Inainte, sincera sa fiu, nu-mi placea deloc cum canta.Acum imi place, dar anumite melodii. Si el oricum chiar "mort" o sa ramana renumit ca" cel mai bun cantaret si dansator " Si muzica lui se va asculta si in "ha, ha " intodeauna.