| Anonim_9436 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna m-a miniti. Adica o consideram cea mai buna. Mi-a ascuns faptul ca ea vorbea cu un baiat, ea imi zicea ca e vrajeala pe facebook doar sa ii faca in ciuda altui baiat, dar cand am vorbit cu acel baiat tot imi zicea ca ii adevarat si sa vorbesc cu ea. Eu tot o intrebam daca ii adevarat, ea nega. Sambata am fost la club si au fost si ei doi, desi nu au stat impreuna. Am vorbit cu el multe chestii, si i le-am spus ei ceea ce am vorbit cu el sa isi dea seama ce se intampla in jurul ei si ce-o putut sa provoace doar "o vrajeala pe facebook". Am incercat sa vorbesc cu ea si mi-a zis ca sa il cred pe el daca nu o cred pe ea, si i-am spus ca nu mai stiu pe cine sa cred. Acum nu mai vorbesc cu ea. Nu stiu ce sa fac.thinking Spuneti-mi va roog`.

Răspuns Câştigător
| JustOneSmile a răspuns:

Aceste "certuri" cum vrei sa le spui tu, se intampla mereu.Nu toti sunt asa cum ii crezi tu. Iart-o de data aceasta, da-i inca o sansa pentru ca risti sa pierzi o persoana draga tie dintr-o mica greseala.Ascultati inima daca raspunsurile noastre nu sunt de ajunshappy Poate, nu e genul de fata pe care o credeai tu. Poate chiar este o mincinoasa. Sfatul meu: vorbeste cu amn2, cheama-i in acelasi loc si discutati spune-le ca nu are rost sa mai minta. Discutati, fi-ti deschisi^^

1 răspuns:
| Ainafets a răspuns:

Nu ti face griji. logic ca pe ea trebuie sa o crezi pentru ca altfel isi pierde increderea in tine numai pe ea. altfel dc sunteti bff? noroc