| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea s-a mutat la mine la scoala dar ea e cam fitoasa si nu stiu cum o sa se comporte. Oare sa-mi fac griji?
Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da,de obicei cele fitoase trag la cele fitoase.
O sa vezi tu.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

După părerea mea (şi din exemplele de la mine din zonă) prietena ta o să înceapă să stea cu persoanele acelea populare. Iar tu vei avea două soluţii, asta dacă ea ţi le dă: să stai cu ele sau să nu mai fiţi prietene.
Dar asta este doar după părerea mea, poate la voi e altă situaţie. Ştiu că la mine aşa se întâmplă mereu.

| LivingLouder a răspuns:

Nu iti fa griji daca e prietena ta atunci nu o sa fie fitoasa cu tine

| anonim_4396 explică (pentru LivingLouder):

Mersi, sper sa fie asa.