| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu implineste 22 de ani, luna aceasta in 23 happy cava idei de cadouthinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceas sau cravata + butoanewinking iti spun ce am primit eu si mi-a placutlaughing. fundasmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ceas, un parfum, un costum, un joc, o consola, o masina, un calculator, un tricou, set de casti, pantofi/adidasi/sk8-eri, ori toate la un loc

| Nayuky a răspuns:

Pai personalizeaza-i un puzzle cu voi doihappy sau fa-i cadou ceva simbolic. legat de o amintire amuzanta sau fericita pe care o aveti in comun.Si pe langa asta sa ii spui un sincer,, Te iubesc'' sau,, I love you and that's all i realy know"....ai putea sa ii faci un videoclip cu melodia love story de la tailorswift(sau orice alta melodie dar asta mi se pare foarte draguta..si alta idee ar mai fi romeo si julieta de la holograf dar e alegerea ta). Videoclipul poti sa il faci din pozesau daca ai si mici filmultete cu voi ar fi super....si ca si program de editare poti folosi Sony vegaspro9.
Si pe langa asta sa ii spui un sincer,, Te iubesc'' sau,, I love you and that's all i realy know"
Bafta...happyhappy

| aLLexeEe a răspuns:

E prietenul tau... tot nu te-ai lamurit ce gusturi are? raised eyebrows

| Mozambic19 a răspuns (pentru aLLexeEe):

Nu prea :-(
Nu suntem de mult impreuna straight face

| aLLexeEe a răspuns:

Atunci nu te lua dupa noi pentru ca nu cunoastem gusturile lui, ia ce crezi tu ca i-ar placehappy