| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu m-a chemat la el acasa saptamana viitoare pentru ca este singur acasa si a zis ca vrea sa ne sarutam in pat, a mai zis ca vrea sa imi mai faca o surpriza! Ce surpriza pot sa ii fac si eu cand ma duc la el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, cred ca si pe tine te mananca curiozitatea si dorinta, e inutil sa ne batem capul cu tine, lasa sa te arzi bine de tot apoi, ai sa te apleci singura inainte sa treci pe sub praguri joase.
Si, oricum nu-ti face griji, prietenul tau o sa te lasa pana la primavara viitoare, o sa vrea altceva iar tu pentru ca ti-ai calcat demnitatea in picioare o sa plangi langa niste banale poze ascultand poze triste pe youtube, nu esti prima care o sa-mi dea dreptate, ne vedem in primavara!