| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu m-a chemat la el acasa saptamana viitoare pentru ca este singur acasa si a zis ca vrea sa ne sarutam in pat, a mai zis ca vrea sa imi mai faca o surpriza! Ce surpriza pot sa ii fac si eu cand ma duc la eellll?

6 răspunsuri:
| PlasMatic a răspuns:

Pff depinde cati ani ai laughing surpriza lui ar fi un vin rosu un pat cu petale de trandafiri sau simplu o partida de sexhappy surpriza ta poate fi o lenjerie intima pe u cat mai erotica posibila happy sucees big grin sper ca nu am indrumat minorii la chestii rele funda big grin?

| Aly28 a răspuns:

Buna,pai iti poate face mai multe surprize,poate vrea sa-ti pregatesaca o masa romantica,cu putina muzica,petale trandafir, lumanari, si dupa actiunelaughing

| Dydy112 a răspuns:

Cati ani ai?

| Deny1333 a răspuns:

Să nu accepţi surpriza lui laughing

| denisa27 a răspuns:

Tia spus ca vrea sa va sarutai pe pat?laughinglaughing ce banal laughing.nu ma refer ca este banal sa te saruti pe pat.ci ca ti-a spus sa meri la el ca sa o faceti

| Snowal15lea a răspuns:

Hi maria ar trebui doar sa ii oferi un sarut pasional atata