| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu m-a chemat la el acasa saptamana viitoare pentru ca este singur acasa si a zis ca vrea sa ne sarutam in pat, a mai zis ca vrea sa imi mai faca o surpriza! Ce surpriza pot sa ii fac si eu cand ma duc la el? HELLLLLLLLLP

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Cred ca vrea mai mult decat un sarut, sincer! nu fi naiva," singur acasa ". cred ca "surpriza " este o nopate impreuna. sincer, daca nu esti pregatita spune nu si gata big grin

| ゲオルギ a răspuns:

Aoloooo ai pus intrebarea de 12 ori, esti obsedataaaahee hee

| joane a răspuns:

Cati ani ai?
adica poate vrea mai mult decat niste saruturi si nu-ti recomand sa exagerezi
iar de cadou o poza big grin ar fi interesant cu voi doitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te lasi ****a.winking