| Mélancolie a întrebat:

Prietenul meu nu are deloc incredere in mine. Nu l'am inselat niciodata sau nu am facut nimic rau ca sa nu aiba incredere in mine.

Mi'a zis intr'o zi ca pur si simplu nu are incredere in mine si ca nici el nu stie de ce.

Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cumva se iubește prea mult pe el și vrea să te domine?
Ce atâta mândrețe pe el?
Pa, pa.

| Mélancolie explică:

@sebixx l'am intrebat dar a zis ca nici el nu stie de ce.

| sebixx a răspuns:

Pai, l-ai intrebat, de ce nu are incredere in tine?

| nebuniciutau a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la el sa vb cu el si sa-i spui asa: deci noi suntem prieteni da, prietenii adevarati trebuie sa aiba incredere unu in altu, uh crezi ca eu nu sunt prieten adevara,, daca nai incredere in mine dc sa mai fim prieteni, daca chiar nu tii la mine nu mai fim prieteni si apoi iti vei da seama cu adevarat daca tie prieten adevarat

si eu trec cam peste acelasi lucru

sper ca te-am ajutat tinema la curent ceai facut

oricum prieteni sunt o multime dar putini care sa-ti fie adevarato poate pe fata se dau prieteni si pe la spate te barfesc si cand ai cea mai mare nevoie de ei cineva care sa te sprijine atunci te lasa si nu-i mai passa de tine se leapada de tine ca de o haina veche ce nu vrei so mai porti si o arunci

| nabadai a răspuns:

Vorbiti des la telefon sa stiti mereu unde se afla celalalt.zic si eu